19.9.2016 - 16.12.2016 - Výuka v zimním semestru 2016/2017

19.12.2016 - 3.2.2017 - Zkouškové období 2016/2017

Pokročilé hledání

KP a Institut personalistiky zvou na YYS seminář s Radkem Špicarem dne 6.5.2014 – STUDUJTE na nejlepších univerzitách světa!

VSE_online

Kdy:
6.5.2014
Kde:
Likešova aula
Přihlašování zde:
O čem seminář bude:
Mnoho českých studentů dnes plánuje studium v zahraničí. Toto studium ale bývá velmi krátké (program Erasmus na jeden až dva semestry) a studenti většinou směřují na spíše průměrné evropské školy. Tyto krátkodobé studijní výlety do zahraničí ovšem výrazně nepřispívají k akademickému obohacení studentů. Důvodem, proč se studenti nehlásí na celé akademické programy na výborné školy v zahraničí často bývá obava, že vynikající univerzity jsou pro ně nedostupné ať už kvůli komplikovanému přijímacímu řízení, nebo kvůli finanční nedostupnosti. Cílem tohoto semináře je pomoci překonat studentům tuto neinformovanost a často malou sebedůvěru. Půjde o to ukázat, že studium na těch nejlepších univerzitách je možné.
Cílem je zvýšit zájem vás, studentů, o studium na nejkvalitnějších vysokých školách v zahraničí. Tento seminář se nebude týkat pouze tématu přijímacího řízení a studia samotného, ale studenti také budou mít možnost získat představu o tom, co jim studium na kvalitních univerzitách přinese profesně i osobně.