HR Alumni

HR Alumni je komunita, která je výsledkem aktivity šikovných studentů z Fakulty podnikohospodářské – současných i bývalých – jejichž vizí je posunout obor personalistiky dále v čase, jít s dobou a získávat vědomosti o současných trendech od specialistů, kteří jsou jim ochotni předat své znalosti a zkušenosti jakožto lidem, kteří budou ovlivňovat budoucnost – studentům.

Snažíme se spojit a propojit všechny současné a bývalé studenty vedlejší specializace Personální management na Fakultě podnikohospodářské VŠE za účelem profesionálního networkingu a spolupráce v rámci mentoringového programu. Fungujeme nad rámec studijních programů na VŠE a poskytujeme studentům kontakty na odborníky v oboru s možností dalšího rozvoje po dokončení jejich studia. Usilujeme o spolupráci s bývalými studenty, kteří by se mohli stát mentory pro stávající či končící vysokoškoláky a ukázat jim cestu, kterou by se mohli nadále ubírat. Plánujeme pořádání seminářů, projektů, workshopů, exkurzí a dalších akcí, jichž se bude účastnit mnoho zajímavých lidí, od kterých se můžeme mnoho naučit o tom, jak využít teorii v praxi. Jedním z cílů našeho snažení je také vzájemné obohacování vědomostmi a zkušenostmi v oboru a rozvoj v oblasti rychle se vyvíjejícího personálního řízení.

Jsme otevřeni návrhům na spolupráci, proto nás neváhejte kontaktovat na této e-mailové adrese: hralumni@vse.cz

 

Rada komunity HR Alumni

 

Gabriela Moidlová

Manažerka HR Alumni

HR Alumni komunita je pro Gabrielu místem vlastní realizace v zájmu o oblast HR. Její vizí je využít komunitu k rozvoji mentoringového programu zahrnujícího bývalé a současné studenty, ale také zástupce firemních partnerů, dále pak k realizaci dalších HR aktivit. Gabriela je současnou studentkou bakalářského studia FPH VŠE, členkou HR klubu VŠE a asistentkou vedoucího Katedry personalistiky, kde se věnuje oblasti HR marketingu a právě rozvoji HR Alumni komunity. Ve svém volnu závodně tančí, učí se jazyky a vypomáhá v rodinné firmě jakožto zástupkyně ředitele.

Petra Kašková

Administrátorka HR Alumni

Petra je současnou studentkou magisterského studia FPH VŠE a členkou HR klubu VŠE. Při studiu pracuje ve společnosti mBank S.A. na pozici HR Management Support, kde získává užitečné zkušenosti v oblasti HR. Ve svém volném čase ráda chodí za kulturou, čte a sportuje. Petra vidí HR Alumni komunitu jako příležitost poznat lidi s podobným zájmem a sdílet s nimi HR zkušenosti a novinky.

Lucie Rysková

Administrátorka HR Alumni

Lucie je v posledním ročníku magisterského studia FPH VŠE. Při studiu pracuje jako asistentka obchodního oddělení v jazykové škole. I když se to na první pohled nezdá, i zde se dají čerpat zkušenosti z oblasti HR, neboť je v neustálém kontaktu s lektory a dalšími odděleními. HR Alumni komunita pro ní představuje možnost dalšího rozvoje, načerpání nových poznatků a v neposlední řadě také příležitost navázat kontakty s novými lidmi. Ve svém volném čase ráda chodí běhat do přírody, studuje cizí jazyky, cestuje nebo čte knihy.

Ivana Parasková

Člen výboru – absolventka

Ivana studovala na Fakultě podnikohospodářské VŠE, kde v roce 2016 úspěšně ukončila své studium promocí. Je velice společenský člověk, a tak jí bylo zcela přirozené, že si za svou vedlejší specializaci na magisterském studiu zvolila Personální management. Lidským zdrojům zasvětila i svou kariéru – v současné době působí jako konzultantka v personálně-poradenské společnosti Synergie, s.r.o. Do komunity HR Alumni se připojila s velkou radostí, VŠE je její alma mater, její „srdeční záležitostí“ a vždy se sem ráda vrací. Zastupuje absolventy a její vizí je, aby komunita pořádala zajímavé akce, byla výjimečná a prospěšná. Pokud byste Ivanu hledali, čas tráví mimo práci či akce na VŠE hlavně se svojí rodinou a přáteli, na inlinech či plovárně, čte knihy nebo objevuje svět a cestuje.

Zuzana Stroblová

Koordinátorka rozvoje HR Alumni

Sdílení know how je v dnešní době jedním z typických rysů naší doby. Kontakty, které získáme během studií, nás obohacují po celý život. Zuzčinou vizí Alumni komunity je tyto kontakty udržovat a rozvíjet, navzájem se obohacovat, sdílet zkušenosti a bavit se o nejnovějších trendech. Nastavovat jakési zrcadlo současným lidským zdrojům, které posunuje život zaměstnance. Zuzka studuje poslední ročník navazujícího studia na Fakultě podnikohospodářské VŠE, obor Podniková ekonomika a management, a angažuje se ve studentském klubu HR klub VŠE. Energii doplňuje v přírodě, chozením po horách a lezením. Ve městě pak běhá a chodí na step.