Dr. David Šmíd z Katedry personalistiky vyhlášen nejlepším učitelem FPH za rok 2022

Děkan Fakulty podnikohospodářské VŠE ocenil nejlépe hodnocené učitele a předměty za rok 2022. Ocenění je udělováno na základě pečlivého vyhodnocení studentských anket a návrhů vedoucích kateder. Učitelé, kteří jsou vedoucími kateder navrhováni, musí splnit podmínku, že jsou v obou semestrech v daném roce mezi 25 % nejlépe hodnocených učitelů. Oba ohodnocené povinné předměty měly v součtu za oba semestry nejlepší hodnocení.

Za rok 2022 byl vyhlášen nejlepším učitelem učitelem FPH za rok 2022 JUDr. David Šmíd, Ph.D. z Katedry personalistiky.

JUDr. David Šmíd, Ph.D. vyučuje předmět 3PA542 Pracovní podmínky a pracovní vztahy v rámci vedlejší specializace 3HR Personální management, dále pak předmět 3PA554 Pracovní právo v manažerské praxi.